Rabunek w Domanicach

macie ciekawego news'a - PISZCIE!!!

Rabunek w Domanicach

Postautor: Weteryna » wt cze 05, 2012 11:01

Domanice, to miejscowość w okolicach Wrocławia w której w okresie średniowiecza został wybudowany zamek. W późniejszym okresie zmodernizowany i rozbudowany w latach 30'tych przejęty na rzecz administracji rozrastającego się systemu nowej rzeszy. Piękny, monumentalny jest przywracany do swej świetności. Walka o jego odbudowę nie jest prosta.

Obrazek
Kilka tygodni temu, przy zamku w Domanicach, gdzie prowadziliśmy z grupą Proton-Archeo badania powierzchniowe został wyrwany z ziemi sejf.
Opisując całe zdarzenie posłużę się gotowym komentarzem Krecio z IOH
Po wojnie - choć nie ma dla takiego zachowania żadnego usprawiedliwienia - można próbować to jakoś tłumaczyć. Ale tu mamy do czynienia z chamem dzisiejszym. Takim z wykrywaczem, dostępem do internetu aczkolwiek analfabeta. Gwoli wyjaśnienia. Chamy, które wykopały sejf niszcząc przy okazji kawałek parku, ukradły sejf już rozpruty. To nie przeszkodziło im zniszczyć drzwi sejfu. No, bo widać za drzwiami była według ich mniemania inna przestrzeń. Te same buraki dokonały odkrycia sejfu parę lat wcześniej. Ale przepłoszył ich miejscowy cieć. Strasząc ich policja W szoku, Sam wiedząc już gdzie się on znajduje osobiście go rozpruł i wyjął zawartość. Co tam było to nie mogę powiedzieć. Powiedzmy, ze nie mogę bo po prostu nie wiem. Niech wystarczy tylko wiedza, ze bezrobotny nagle kupuje dwa samochody, ciuchy markowe, zabawki z ToyS, mieszkanie.

Tak na marginesie, wskazany w dyskusji link na wystawioną aukcję ( http://allegro.pl/kasa-pancerna-sejf-wy ... tabsAnchor ) pokazuje, że grupa ma więcej trafień :)
WWW.BELDONEK.PL

Fenicjanie wynaleźli pieniądze.
Raz - nie sztuka.
My musimy stale je wynajdywać.
Awatar użytkownika
Weteryna
Indiana Jones
Indiana Jones

Wróć do Ciekawostki/Newsy