Bohater filmu dokumentalnego poszukiwany

macie ciekawego news'a - PISZCIE!!!

Bohater filmu dokumentalnego poszukiwany

Postautor: janmetejko » ndz paź 28, 2012 14:55

Dzień Dobry,
Obecnie jestem studentem Szkoły Filmowej Andrzeja Wajdy w Warszawie, na kierunku filmu dokumentalnego. Jednym z elementów kursu jest nakręcenie krótkiej, 3 minutowej etiudy filmowej. Mój temat to "Nadzieja" a głównym bohaterem filmu jest osoba poszukująca skarbów przy pomocy wykrywacza metalu. Cała akcja filmu będzie się rozgrywać na plaży nad Bałtykiem.

Zwracam się do Państwa o pomoc w wyszukaniu odpowiedniej osoby, która będzie mogła wystąpić w moim filmie. Szkoła za występ w filmie nie przewiduje gratyfikacji finansowej, jednak kopia filmu jest niezwykłą pamiątką, a doświadczenie wyniesione z występu na planie filmowym - bezcenne:).

Konkretnie, kogo szukam:
- mężczyzny
- pasjonata, który kocha swoje hobby
- osoby otwartej, łatwej w kontakcie
- posiadającego wykrywacz metalu, który w zestawie ma słuchawki (jednym z ważniejszych ujęć w filmie jest zbliżenie na twarz z założonymi słuchawkami)
- mieszkającego nad morzem, bo tam będzie się rozgrywać akcja filmu (chodzi o względy logistyczne, no chyba, że ktoś byłby gotowy dojechać z dalszego miejsca Polski)
- potrzebuję aktualnego zdjęcia twarzy, na którego podstawie wybiorę wstępnie dwie - trzy osoby i zaproszę do dokumentacji, czyli zdjęć próbnych

Terminy:
1. Pierwszą dokumentację (czyli wstępne materiały do filmu) chcę nakręcić w dniu 10 listopada w plenerze, czyli mój bohater powinien być dostępny w tym dniu nad morzem - okolice Gdańska, miejsce jeszcze do potwierdzenia.
2. Ostatecznego wyboru bohatera dokonamy w szkole, po prezentacji dokumentacji, ok 23 listopada, wtedy ustalę termin zdjęć finalnych.

Osobom zainteresowanym prześlę mailem kopie zaświadczenia wystawionego przez Szkołę Andrzeja Wajdy. W stopce dokumentu znajduje się kontakt do szkoły, gdzie można bezpośrednio potwierdzić wszystkie informacje zawarte w tym poście.

Będę wdzięczny za pomoc.

Z wyrazami szacunku.
Paweł Ostrowski

[ten post opublikowałem również na innych forach tematycznych]
Awatar użytkownika
janmetejko
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: Weteryna » czw lis 01, 2012 0:53

ten post opublikowałem również na innych forach tematycznych

To mnie uspokoiłeś. :D
Proponuję szukać na forum odkrywcy, tam powinieneś znaleźć coś przydatnego.
Trzymam kciuki za efekt końcowy :)
WWW.BELDONEK.PL

Fenicjanie wynaleźli pieniądze.
Raz - nie sztuka.
My musimy stale je wynajdywać.
Awatar użytkownika
Weteryna
Indiana Jones
Indiana Jones

Wróć do Ciekawostki/Newsy