Poszukiwania Bez Granic - I Zlot Polskich Poszukiwaczy w UK

informacje o wszelkiej maści imprezach związany z poszukiwaniami.

Poszukiwania Bez Granic - I Zlot Polskich Poszukiwaczy w UK

Postautor: VanWorden » sob cze 13, 2009 15:24

"Poszukiwania Bez Granic" - Po raz pierwszy polscy poszukiwacze spotykają się w Wielkiej Brytanii:
W dniach 18/19/20 września zapraszamy na zlot który odbędzie się podczas największej, corocznej imprezy poszukiwawczej w UK - The Weekend Wanderers Summer Rally.
Zlot odbędzie się na 400 hektarach zbronowanych i przygotowanych pól, w pobliżu rzymskiej drogi i osady, zaledwie kilkanaście kilometrów od Oxfordu.
Do dyspozycji poszukiwaczy będzie teren campingowy z toaletami i wodą pitną. Pod specjalnym krytym namiotem będą stoiska sklepów ze sprzętem (Regton, Detector Distribution, Detecnicks), producentów (między innymi Minelab i White's), magazynów poszukiwawczych (Treasure Hunting) i akcesoriami, wystawy znalezisk oraz archeolodzy oceniający i identyfikujący znaleziska. W specjalnie przygotowanej kamiennej stodole przygotowano bar, restaurację i mnóstwo atrakcji, w tym koncerty na żywo, pieczenie prosiaka i wszystko co potrzebne do udanej zabawy:) Spodziewany jest przyjazd kilkuset poszukiwaczy w tym kilku grup zza granicy, także będzie szansa na pełną integrację i długie rozmowy o poszukiwaniach skarbów. Zlot organizowany jest przez największy klub poszukiwawczy w Wielkiej Brytanii "Weekend Wanderers" i koszt wejścia na poszukiwania w dniach 19 i 20 września wynosi 40 funtów. W cenie wliczony jest darmowy camping od piątku wieczorem do poniedziałku rano.

Chcemy by ten zlot stał się także okazją do spotkania polskich poszukiwaczy mieszkających w UK i poszukiwaczy z Polski i dlatego zapraszamy serdecznie Wszystkich pasjonatów eksploracji:)

Polski zlot rozpoczyna się w piątek 18 września. Dla tych którzy na zlot chcą przylecieć samolotem, znaleźliśmy bardzo atrakcyjną ofertę linii Wizzair.
Wylot z Poznania 18 września o godzinie 6.10 (lot W6 501), przylot do Londynu o godz. 7.20
Na lotnisku zostaniecie odebrani przez londyńską ekipę polskich poszukiwaczy i zabrani na przejażdżkę do centralnego Londynu, w pobliżu Tower of London, Parlamentu, Big Bena, Piccadilly Circus i innych atrakcji. Planujemy kilkugodzinny pobyt w najsłynniejszym muzeum na świecie "British Museum", gdzie zostaniecie oprowadzeni po salach między innymi z kamieniem z Rosetty, kryształową czaszką, brązami z Beninu, ale przede wszystkim pokażemy Wam skarby i znaleziska odkryte zupełnie legalnie przez brytyjskich poszukiwaczy. Niesamowite bogactwo Rzymian, Celtów, Sasów, Wikingów i innych powinno dostarczyć Wam apetytu na prawdziwe poszukiwania! Po wizycie w muzeum zostaniecie zawiezieni na camping zlotowy i zasłużony odpoczynek przed sobotnim startem na angielskich polach:)
Sobotę i Niedzielę spędzimy na intensywnych poszukiwaniach w ciągu dnia i jeszcze bardziej intensywnej zabawie w nocy..
W poniedziałek rano zawieziemy Was na londyńskie lotnisko skąd o godz. 13.30 (lot W6 502) odlecicie z powrotem do Poznania.

Teraz najważniejsze, czyli koszty. Cena wejścia na zlot Weekend Wanderers, jak pisałem wyżej, wynosi 40 funtów.
Cena biletu w obie strony na wyżej wymieniony lot wynosi 200zł na stronie: http://wizzair.com lub 178zł na stronie http://www.eprzeloty.pl/ (Cena aktualna na dzień 09/06)
Te osoby które zdecydują się na w/w lot i wspólny transport z lotniska do muzeum i potem na zlot, prosimy o składkę 20 funtów. W tej cenie zawierają się wszystkie transfery z i na lotnisko przejazd przez centrum miasta, opłaty parkingowe oraz opłata za miejsce w 2-osobowym namiocie podczas zlotu. Zlotowicze sami pokrywają koszt wyżywienia, choć będziemy dysponować przenośną kuchenką campingową, czajnikiem etc, a po drodze na camping możemy się zatrzymac w jakimś niedrogim sklepie na zakupy. (Palaczom radzimy zabrać własne papierosy ponieważ w UK są dość drogie).
Prosimy o zabranie własnych śpiworów i karimat. Jeśli z jakichś powodów zabranie karimaty będzie problemem, prosimy o mail i coś na pewno wykombinujemy;)

Tych którzy chcą być odebrani w piątek w Londynie z lotu W6 501 prosimy o wpłatę równowartości 60funtów (około 315zł)(40funtów opłata zlotowa dla Weekend Wanderers plus 20 funtów składka za transfery, namiot etc) na konto bankowe, które podamy w mailu.
Radzimy jak najszybsze kupno biletu lotniczego - ceny mogą ulegać zmianom.

Tych którzy na zlot chcą dotrzeć samodzielnie, prosimy o wpłatę 40funtów (około 215zł), które można też wpłacić bezpośrednio na stronie Weekend Wanderers: weekendwanderersdetecting.com/

Uwaga - z racji na typowo poszukiwawczy charakter spotkania i mocno napięty prrogram, odradzamy zabieranie na wyjazd osób "niezaangażowanych", które naszym zdaniem zwyczajnie będą się tam nudzić;)

Wszelkie dodatkowe informacje, porady, rezerwacje, wpłaty etc., prosimy o mail na info@thesaurus.com.pl lub telefon: 0044 7977 490 089

"Poszukiwania Bez Granic" - Zobaczcie jak wyglądają legalne poszukiwania we współpracy z archeologami w normalnym kraju i bez policyjnych szykan! Pokażmy Anglikom, że w poszukiwaniach niczym im nie ustępujemy!


Obrazek
Pozdrawiam
VW
www.thesaurus.com.pl
Awatar użytkownika
VanWorden
Poszukiwacz
Poszukiwacz
 
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 0:00

Wróć do Zloty, imprezy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron