zlot a może by tak Grunwald

informacje o wszelkiej maści imprezach związany z poszukiwaniami.

zlot a może by tak Grunwald

Postautor: koliak22 » śr lut 10, 2010 0:03

mamy teraz taką okrągłą rocznicę 600-lecie bitwy na polach Grunwaldu , a i ośrodków jest tam co nie miara , a tak poza tym cześć i witam wszystkich poszukiwaczy
Awatar użytkownika
koliak22
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: Starowinek » śr lut 10, 2010 15:02

Ta impreza jest organizowana z wielkim rozmachem. Chyba można jeszcze się zgłaszac jezli chce się zamieszkać w obozie rycerskim, bo zgłoszenia do tego są ograniczone czasowo. Potem zostanie agroturystyka ale pewnie i tam miejsca powoli się zapełniają, bo impreza jest reklamowana no i zapowiada się na prawdę ciekawie :D
Starowinek
Redaktor "Nie Do Wiary"
Redaktor "Nie Do Wiary"

Postautor: Jasiek_Matacz » śr mar 24, 2010 22:04

Starowinek pisze:Ta impreza jest organizowana z wielkim rozmachem. Chyba można jeszcze się zgłaszac jezli chce się zamieszkać w obozie rycerskim, bo zgłoszenia do tego są ograniczone czasowo. Potem zostanie agroturystyka ale pewnie i tam miejsca powoli się zapełniają, bo impreza jest reklamowana no i zapowiada się na prawdę ciekawie :D

Już dawno wszystkie miejsca pozapełniane :D Ja nie wiem czy jadę-ale na Malbork na pewno :-)
Obrazek
Jasiek_Matacz
Mędrzec archiwista
Mędrzec archiwista

Postautor: szczepan-nol » śr mar 24, 2010 23:05

a ma być jakiś zlot w Malborku ? jeśli tak to może i ja bym się wybrał jeśli można bo dość blisko mnie to jest.bo jak widze to wiekszosc zloto robionych jest w rejonie slaska a ja kto z kujawsko pomrskiego jestem wiec jechal bym caly dzien do was :D a zintegroal bym sie ze spoleczeństwem kopiacym :D
Awatar użytkownika
szczepan-nol
Poszukiwacz
Poszukiwacz

Postautor: Jasiek_Matacz » śr mar 24, 2010 23:12

Mi chodziło o turniej rycerski bo jest co roku i zawsze przy takich imprezach widuje sporo fanatyków a i naszywki z forum widziałem kilkukrotnie :D
Obrazek
Jasiek_Matacz
Mędrzec archiwista
Mędrzec archiwista

Wróć do Zloty, imprezy